Aöf Giriş Belgesi

AÖF Final Sınav Yerleri (07 - 08 Haziran 2014) TIKLA ÖĞREN!

AÖF Final Sınavları 07 - 08 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleşecek.AÖF Öğrencilerinin de final heyecanı iyice artıyor.Yalnız öğrencileri rahatsız eden bir durum var o da çözüme kavuşmayan, AÖF vize ve final sınavları arasındaki zaman farkının çok kısa olması.AÖF öğrencileri geçen senelerden beri bu zamanın ayarlanması gerektiğini ifade edip çözüm bekliyorlar.

AÖF Sınavlarında Finaller oldukça önem arz ediyor çünkü final sınavı notlarının yüzde 70'i alınıyor.AÖF Final Sınavının yaklaşmasıyla beraber öğrenciler sınava girecekleri yerleri merak etmeye başladılar.Hangi gün hangi dersin sınavına girecekler ve saat kaçta girecekler merak konusu. AÖF Sınav Yerleri Açıklandı aşağıdaki link yardımıyla sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz...

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Sınava Gelirken Yanınızda Olmaması Gerekenler

AÖF Giriş Belgesi Çıkarmak için Tıklayınız

AÖF GİRİŞ BELGESİ ÖĞRENMEK İÇİN TİKLAYİNİZ

AÖF Giriş Belgesi Nasıl Alınır?

"Sınava Giriş Belgesi"nde öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği bilgisi yer almaktadır. "Sınava Giriş Belgeleri" öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin "Sınava Giriş Belgesi" nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya (http://ogrenci.anadolu.edu.tr) adresi "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)" linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.

AÖF 19-20 Nisan 2014 Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

AÖF 19-20 Nisan 2014 Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

19-20 Nisan 2014 AÖF sınav giriş belgesi, aöf sınav yerleri açıklandı.

Anadolu Üniversitesi, Bahar Dönemi Ara Sınavını 19-20 Nisan 2014,Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavını da 07 - 08 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirecek.

AÖF SINAVA GİRİŞ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği "Sınava Giriş Belgesi"nde yer alacaktır.

Aöf Giriş Belgesi ve Sınavda Yanınızda Bulunması Gerekenler

Sınavlardan sorumlu ÖSYM tarafından AÖF sınav giriş yerleri ve Aöf giriş belgesi hakkında açıklamalar yapıldı. Sınava girecek öğrencilerden AÖF deki açıklamalara dikkat etmeleri ve bu gerekliliklere uymaları istendi.

Aöf Giriş Belgesi ve Sınavda Yanınızda Bulunması Gerekenler - Mayıs 2013

Sınavlardan sorumlu ÖSYM tarafından Açık Öğretim Fakültesi sınav giriş yerleri açıklandı.

Sınava girecek öğrencilerden AÖF deki açıklamalara dikkat etmeleri ve bu gerekliliklere uymaları istendi. Sınav giriş belgesini almak için resmi internet sitesini takip etmeniz yeterli olacaktır. https://ogrenci.anadolu.edu.tr bu sayfa üzerinden Açık Öğretim Fakültesinin resmi internet sitesine ulaşabilir ve TC kimlik numaranızla beraber sınav giriş belgenizi alabilir ve sınav yerlerinizi öğrenebilirsiniz.

Sınava Girişte Yanınızda Bulunması Gerekenler

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş