aöf sınav soruları

2014 AÖF Bahar Dönemi Final Sınav Soruları Tıklayın!

AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı mı,07 – 08 Haziran 2014 AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soru ve Cevapları Ne Zaman Açıklanıyor,AÖF Çıkmış Sorular ve Cevapları İndir,2014 AÖF Bahar Dönemi Sınav Soruları Cevapları ile Birlikte Bu Sayfada...

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin girmiş oldukları 19-20 Nisan tarihlerindeki sınavın sonuçları açıklandı.

AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde (http://ogrenci.anadolu.edu.tr) adresinden yayımlanmaktadır.Öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabileceklerdir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

AÖF Sınav Soru ve Cevap anahtarlarına internetten nasıl ulaşabilirim?

2015 AÖF Bahar Dönemi Vize Sınav Soruları ve Ara Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

2015 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları Açıklanıyor. AÖF 2015 Bahar Dönemi Vize Sınavı Sonuçları Açıklanma Tarihi Ne Zaman? AÖF Vize Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. AÖF Vize Sınav sonuçları için tıklayın...

AÖF bahar dönemi vize sınavları (ara sınav) 25-26 Nisan 2015 tarihinde yapıldı. Büyük bir heyecan ve katılımla gerçekleşen sınav için öğrenciler, şimdi, önce sınav soru ve cevaplarını,hemen ardından da haliyle sonuçların açıklanmasını bekleyecekler.

AÖF Büro WEB Hizmetleri Giriş

Büro Hizmetleri

Merkez Büro ve AÖF Büroları Tarafından Verilen Öğrencilik Hizmetleri

Ülkemizin en küçük yerleşim biriminde bile öğrencisi olan Anadolu Üniversitesinin, öğrenci hizmetlerini verebilmek için Türkiye’de 81 ilde ve K.K.T.C Lefkoşa’da olmak üzere toplam 103 AÖF bürosu ve Eskişehir’de Merkez Büro bulunmaktadır. Öğrenci hizmetlerinin bazıları Merkez Büro tarafından bazıları ise illerde bulunan AÖF büroları tarafından verilmektedir. Hangi hizmeti nereden alabileceğiniz ilgili bölümde açıklanmaktadır.

AÖF Merkez Büro Adresi için Tıklayınız

AÖF Bürolarının Adres ve Krokileri için Tıklayınız

1. Öğrenci Belgesi

AÖF 2014 Vize Tarihleri Açıköğretim Sınav Takvimi ve AÖF Sınav Yerleri

AÖF 2014 Vize Tarihleri Açıköğretim Sınav Takvimi ve AÖF Sınav Yerleri

2013-2014 akademik yılında yapılacak olan Anadolu Üniversitesi AÖF vize (ara sınav) ve final tarihleri açıklanmıştır.2013-2014 Bahar Dönemi için kayıt yaptıran Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri Bahar Dönemi 1. ara sınavlarına Türkiye’nin en büyük fakültesi olan AÖF Sınavlarına girmek için hazırlanıyorlar.

AÖF 2014 Vize Tarihleri ilk olarak aşağıdaki şekliyle verilmişti ancak;

Güz Dönemi Ara Sınavı: 14-15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 25-26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı: 26-27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 07-08 Haziran 2014 şeklinde açıklanmıştı. Fakat AÖF'ten gelen son duyuruya göre Yeni sınav tarihleri şöyle.

2014 AÖF Çıkmış Sorular İndir pdf - İlahiyat - Adalet - İşletme - Kamu Yönetimi (Test Çöz)

2014 AÖF Çıkmış Sorular İndir pdf - İlahiyat - Adalet - İşletme - Kamu Yönetimi (Test Çöz):

Aöf çıkmış sorular indir. Kredili sistem Açıköğretim sınav soruları cevapları. 1.2.3.4. sınıf işletme, iktisat, adalet, İlahiyat, Kamu Yönetimi bölümleri , çıkmış sorular ve cevap anahtarı için tıklayınız. AÖF çıkmış sorular ve cevap anahtarı ve aöf sınav takvimini sitemizden öğrenebilirsiniz. aöf geçmiş dönem çıkmış soru ve cevapları linklere tıklayarak indirebilirsiniz. (Aöf) Açıköğretim Fakültesi sınavlarında çıkmış tüm soruları ve cevap anahtarını bu sayfadan görüntüleyebilir ve Pdf olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Bölümlere ve Ders Kitaplarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş